Згідно з Генпланом, територія на вул.Малевича 44,46 закріплена під громадську забудову. Це передбачає зведення соціальних об’єктів для спільного користування усіх киян, а не чергових житлових багатоповерхівок.
Чому найкраще рішення — це будівництво сучасного культурно-мистецького
простору? Культура та мистецтво — об'єднують. Кожен киянин, незалежно від віку, віросповідання чи національності, буде мати можливість знайти там свою спільноту і почуватися своїм. Культура та мистецтво — розвивають. Це про розвиток творчого та критичного мислення, емоційний ріст і формування смаку. А ще культура і мистецтво допомагають відкрити та проявити свій внутрішній світ, творчий потенціал. Це життєва необхідність як для дітей раннього віку, так і для літніх людей, це простір, що єднатиме різні покоління. І, звісно, культура та мистецтво приносять задоволення та емоційне наповнення.
Існуючі в Києві Палаци творчості здебільшого були зведені та використовують матеріальну базу ще з радянських часів. Вони перевантажені деколи на 150-200 відсотків. Здебільшого їхня цільова аудиторія - діти та підлітки.
Культурно-мистецький центр “Простір майбутнього” – це багатофункціональний
архітектурний комплекс. У ньому працюватиме інституція, завдання якої зробити культуру, освіту та мистецтво присутніми у повсякденному житті мешканців міста.
Для цього в Культурно-мистецькому центрі «Простір майбутнього» будуть створені всі умови:
- велика концертна зала із сучасно обладнаною сценою
- велика виставкова зала
- сучасна студія звукозапису
- хореографічні та хорові класи, вокальні та художні студії
- театральна школа-студія
- кімнати для майстер-класів, коворкінгу та клубів для літніх людей
- бібліотека з книжками та аудіокнижками, з комп'ютерною залою
- розвитково-ігрові кімнати для занять з дітьми різного віку
- зони для креативних занять та активного дозвілля тощо.
“Простір майбутнього” — це смарт-простір, у якому мешканець столиці
почуватиметься важливим і цікавим для інших, матиме доступ до унікальних
мистецьких практик від професіоналів, водночас — можливість вчитися і творити самому. Це простір-лабораторія для мистецьких експериментів, розвитку та росту.
Як не дивно, кияни сьогодні мають обмежені можливості занурення у мистецьке
життя, як в ролі слухачів/глядачів/читачів, так і для задоволення власних творчих потреб. “Простір майбутнього” — це унікальна можливість послуговуватись сучасним, багатофункціональним і, головне, загальнодоступним комунальним закладом. Це також дальновидна інвестиція в культурний потенціал міста.
Будівля й інституція культурно-мистецького центру “Простір Майбутнього” мають всі шанси стати одними із найбільш затребуваних, відвідуваних, знаних і значущих місць Києва.
Ми заручились підтримкою Національної Академії наук України та Київської
спілки архітекторів України.
Запрошуємо Вас також долучитися своїм голосом.
Зміни ми творимо разом!
Петицію підписали
Для оформлення підписки необхідно авторизуватись або зареєструватись