Згідно Генлану територія на Малевича 44, 46 закріплена під громадську забудову, яка передбачає побудову соціальних об»єктів, а не житлових комплексів. І в Києві давно вже назріла побудова сучасного культурно - мистецького простору, де кожен киянин, незважаючи на вік, від наймолодшого до найстаршого покоління , зможе знайти та висловити себе .
Всі палаци мистецтв , які існують в Києві , залишилися після Радянського Союзу і перегружені часом на 150-200 відсотків. Більше того , вони існують винятково для дітей та підлітків . Основна відмінність нашого центру - це те, що він має бути для всіх , незалежно від віку, віросповідання чи національності .
Культурно-мистецький центр – це багатофункціональний архітектурний комплекс та інституція, що пропагує культуру, освіту і мистецтво і робить іх присутніми у повсякденному житті мешканців міста.
Місія “Простору майбутнього” створити смарт простір, у якому мешканець міста почувається важливим і цікавим для інших, хоче і може творити свій світ і своє майбутнє.
Будівля й інституція культурно-мистецького центру “Простір Майбутнього” повинна стати візитною карткою Києва – східноєвропейської столиці!
Петицію підписали
Для оформлення підписки необхідно авторизуватись або зареєструватись